CMS Bilişim Web Tasarım SEO ve Yazılım Hizmetleri

  • CMS Bilişim Web Tasarım SEO ve Yazılım Hizmetleri
  • CMS Bilişim Web Tasarım SEO ve Yazılım Hizmetleri
  • CMS Bilişim Web Tasarım SEO ve Yazılım Hizmetleri
CMS Bilişim Web Tasarım SEO ve Yazılım HizmetleriCMS Bilişim Web Tasarım SEO ve Yazılım HizmetleriCMS Bilişim Web Tasarım SEO ve Yazılım Hizmetleri

Firma Bilgileri

Yetkili Adı : Ergün Bey
Telefon : 2122206237
Cep Tlf :
Fax :
E-Posta : cms@cmsbilisim.com
Web Sayfa : www.cmsbilisim.com
Firma Adresi : Perpa Tic Mrk. B Blok Kat:13 No:2490 Şişli
Şehir : İstanbul

Not: Bu firmanın adres,telefon ve diğer bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız, lütfen şikayetlerinizi bildirmek için Tıklayınız.
Firma bilgilerini güncellemek veya değiştirmek isterseniz giriş yapıp üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Faaliyet Alanı :

2004 yılında faaliyete başlayan firmamız 2008 yılında isim değiştirerek CMS Bilişim adını almıştır. Kurulduğu günden bu yana ilkeli, dürüst, dinamik, kaliteli ve hızlı bir şekilde sizler için hizmet üreten CMS Bilişim 8 yıldır internet üzerinde müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm bulmayı başarmıştır. İlk kurulduğu günden beri gerek bireysel, gerekse kurumsal müşterilerine her zaman saygı çerçevesinde, en iyi hizmeti vermiştir. Kendi iş alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerini gerekli konularda uyarmıştır. Faaliyet Alanlarımız CMS Bilişim olarak ana faaliyet alanlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz: Kurumsal SEO ( Firmaların google ilk sayfada çıkabilmesi için yapılan aramam motoru optimizasyonu işlemleri ) Web Tasarım ( Firmanızın kimliğini yansıtan özgün ve SEO uyumlu tasarımlar ) Web Yazılımları ( İstekleriniz doğrultusunda hazırlanmış veya hazır paketlerimizi kullanabileceğiniz, güncellenebilir web sayfası yazılımları ) Sosyal Medya Hizmeti ( Facebook, Twitter, Google Plus, Linkedin, Friendfeed gibi sosyal mecralarda sayfalarınızın oluşturulması ve takibi ) İnternet Hizmetleri ( Domain, Hosting başta olmak üzere, web üzerinde yaşadığınız sıkıntılara son verecek hizmetler bütünü ) Web Güncelleme ( Mevcut sayfanızın içerik güncellemelerinin yapılması veya sayfanızın güncellenebilir duruma getirilmesi işlemleri ) Reklam Danışmanlığı ( Google Adwords, Facebook Reklam, Mail Reklam ve Web Reklam konusunda hizmetler ) E-Ticaret Paketi ( Opencart alt yapısı kullanılarak geliştirilmiş online alışveriş siteleri )


Copyright © 2008-2016. Her hakkı saklıdır. Avrasya Rehberi Firmanızın Yeni Adresi - Firma Rehberi