Warning: mysqli_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100508 Library:100236 in /home/avrasyarehberi/public_html/ayarlar.php on line 11
Çatı PenceresiÇatı Penceresi

  • Çatı Penceresi
  • Çatı Penceresi
  • Çatı Penceresi
Çatı PenceresiÇatı PenceresiÇatı Penceresi

Firma Bilgileri

Yetkili Adı : Özkan Demircan
Telefon : 0216 498 89 81
Cep Tlf : 0533 966 28 57
Fax : 0216 498 89 81
E-Posta : enuyguncatipenceresi@hotmail.com
Web Sayfa : www.fakrocatipenceresi.com
Firma Adresi : Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
Şehir : İstanbul

Not: Bu firmanın adres,telefon ve diğer bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız, lütfen şikayetlerinizi bildirmek için Tıklayınız.
Firma bilgilerini güncellemek veya değiştirmek isterseniz giriş yapıp üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Faaliyet Alanı :

Teras çatıya sahip birçok yapıda düşey pencerelerden uzakta, bina çekirdeğine yakın ya da peyzaj altında kalan ve yaşam alanına dönüştürülen mekanlar gün ışığından yoksun kalırlar. Teras sistemi 35 derece ve 53 derece eğime sahip çatılara monte edilebilir. Sistem, binadan erişilebilen bir teras oluşturma olanağı sunar. Monte edilen ünite sayısı kullanıcının tercihine bağlıdır. Dış terasın tente veya korkuluk elemanlarını sağlamaz. Teras çatı pencereleri ile karanlıkta kalan okul koridorlarını, sınıfları, yemekhaneleri, ofisleri, hastane odalarını veya evlerin karanlıkta kalan tüm alanlarını gün ışığı ve temiz hava ile buluşturmak mümkün. Müşterinin gereksinimleri doğrultusunda daha fazla seçenek üst bölüm, alttan bir kolla dışa doğru açılan bir çatı penceresidir. Alt bölüm ise tercihe göre soldan veya sağdan açılan düşey penceredir. İç mekandaki alandan feragat etmeden çatı pencere sistemi ekletebilirsiniz. Zeminden tavana kadar kesintisiz görüntü ve maksimum doğal ışıkla sofistike bir tasarım sunar. Alana ve kişisel gereksinimlere göre çok çeşitli seçenekler sunar. Pencere kapalıyken dahi toz ve böcek girişini engelleyen filtreli havalandırma kanalına sahiptir. Üzerindeki kontrol barı, havalandırma kapağını çalıştırmak veya dış camı temizlemek amacıyla kanadı tam döndürmek için kullanılır. Alt bileşen yan kanattaki kol yoluyla açılır. Hem üst hem de alt bileşen açıldığında teras çözümüne serbestçe erişilebilir. Çatı penceresi camı yumuşak, temiz ve tüy bırakmayan bir bezle veya camı çizmeyecek bir süngerler pencerenin diğer kısımları ise standart ev temizlik maddeleriyle temizlenebilir. Havalandırma filtresi ise yerinden çıkartılarak yıkanabilir veya değiştirilebilir.


Copyright © 2008-2016. Her hakkı saklıdır. Avrasya Rehberi Firmanızın Yeni Adresi - Firma Rehberi