Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik ve Resim Kursu

  • Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik ve Resim Kursu
  • Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik ve Resim Kursu
  • Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik ve Resim Kursu
Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik ve Resim KursuTaksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik ve Resim KursuTaksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik ve Resim Kursu

Firma Bilgileri

Yetkili Adı : Taksim Sanat
Telefon : 02122510714
Cep Tlf : 05000000000
Fax : 2122510714
E-Posta : taksimsanattr@yandex.com
Web Sayfa : www.taksimsanat.com
Firma Adresi : Taksim sanat Meşrutiyet Cad. No: 31/C Kat:1
Şehir : İstanbul

Not: Bu firmanın adres,telefon ve diğer bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız, lütfen şikayetlerinizi bildirmek için Tıklayınız.
Firma bilgilerini güncellemek veya değiştirmek isterseniz giriş yapıp üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Faaliyet Alanı :

Sen De Yapabilirsin! 2005 yılında hizmete giren Taksim sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden müzik kursu (batı müziği kursu, Türk müziği kursu),resim kursu, tiyatro kursu, konservatuara hazırlık kursu, güzel sanatlara hazırlık kursu ile  sanatseverlere hizmet sunmaktadır. Tarih ve sanat kokan yeni binasına sizleri davet ederek “Sen de yapabilirsin” diyor ve nedenlerini şöyle sıralıyoruz:  Tarihi Köşk Yılların sanatsal izlerini taşiyan yeni binamız, 700 metrekare bir alana sahiptir. En küçük dersliği 20 metrekare olan bu tarihi köşkte Sanat eğitimi almak sizlere tarifsiz duygular ve tatlar verecektir.  Fiyat Politikası Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması. Sözleşme,senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.  Kaliteli Eğitim Kadrosu Konservatuar mezunu ,konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.  Müzik Aletleri Satın Alma, Bakım Ve Kullanım Öğretim görevlilerimizin görüşleri alınarak bir çok müzik aletini bünyemizde barındırarak öğrencilerin yanlış alet alımlarını asgari seviyelere indirilmesi. Bir çok endtrümanın tamiratı kurumumuzda ücretsiz olarak yapılması. Bünyemizde bulunan bir çok müzik aleti sayesinde öğrencilerin enstrüman taşımak zorunda olmaması.  Samimiyet Kısacası ticari kaygıların dar boğazında sıkışmadan aile ortamı içersinde öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte büyük bir aile oluşturduk. Yenilikçi düşünce tarzımızla sektöre bir çok yenilik kattık.bu uygulamaların son örneği olan online eğitim türkiye'de ilk defa hizmete girmiştir.katkılarından dolayı tüm Taksim sanat dostlarına şükranlarımızı sunarız.


Copyright © 2008-2016. Her hakkı saklıdır. Avrasya Rehberi Firmanızın Yeni Adresi - Firma Rehberi